Обласні змагання з настільного тенісу серед спортсменів-інвалідів 3-х нозологій

Обласні змагання з настільного тенісу серед спортсменів-інвалідів 3-х нозологій

Чемпіонат Київської області з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю

03 березня 2016 року у м. Києві в тенісному клубі «Ракетка» відбулися обласні змагання і ІІ етап Спартакіади «Повір у себе» з настільного тенісу серед спортсменів з з УОРА, вадами слуху і ВРФР. Участь у змаганнях взяли представники Києво-Святошинського району, Макарівського, Баришівського, Яготинського, Таращанського, Переяслав-Хмельницького районів і м. Біла Церква. Всього на змагання прибули 65 спортсменів-інвалідів різних нозологій, у тому числі 10 інвалідів-візочників. Приємно було константувати, що з загальної кількості інвалідів більше 50 відсотків учасників змагань складали діти-інваліди.

 

На церемонії відкриття змагань начальник регіонального центру «Інваспорт» М.В.Віниченко і директор ДЮСШІ О.І. Каурайнен привітали присутніх спортсменів, тренерів і супроводжуючих і побажали всім вдалої гри. На змаганнях був присутній кандидат збірної України з н/тенісу ЗМСУ Кубов Вадим. Головний суддя змагань В.І. Король відмітив, що кількість спортсменів, які бажають взяти участь у змаганнях, значно зросла та проінформував всіх присутніх про регламент змагань і дав старт святу настільного тенісу.

 

Спортсмени змагалися у наступних нозологіях: спортсмени з УОРА-візочники, спортсмени з УОРА ДЦП, спортсмени з УОРА інші, спортсмени з вадами слуху, спортсмени з ВРФР. Кожна нозологія спортсменів була поділена на 3 вікові групи: дорослі (2000р.н.і старші), юнаки і дівчата старшої групи (2001-2002 р.н.), юнаки і дівчата молодшої групи (2003-2005р.н.).

Змагання пройшли азартно і безкомпромісно. Переможці у своїх нозологіях були нагороджені дипломами. Після церемонії нагородження і закриття змагань всі учасники сфотографувалися.

Чемпіонат Київської області з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю