Діти – інваліди ДЮСШІ Київського регіонального центру «Інваспорт» чемпіони та призери фінальних змагань ХХІІІ Спартакіади «Повір у себе» з плавання

Кубок Київської області регіонального центру "Інваспорт" з плавання серед спортсменів-інвалідів 4-х нозологій на призи ЗМС з плавання О.Г. Акопян
Перевірка спортсменів « Інваспорту» серед сильніших

З 20 по 23 квітня 2016 року вже неодноразовий рік поспіль місто Миколаїв та басейн «Водолій» приймає учасників фінальних змагань Спартакіади «Повір у себе» з плавання, куди цьогоріч з’їхались діти – інваліди з 17 областей України та м. Києва. Загалом у змаганнях взяли участь 179 спортсменів з них 113 дітей з ураженням опорно – рухового апарату, 16 – з вадами зору, 42 – з вадами слуху та 8 дітей з вадами фізичного та розумового розвитку. Київська область на цих змагання була представлена 10 спортсменами (9 з ураженнями опорно – рухового апарату та 1 з вадами слуху)

Спортсмени були поділені на 2 вікові групи – старша (2001-2002 р.н.) та молодша (2003 – 2005 р.н.) та брали участь у трьох видах дисциплін.

У перший день змагання проводились на дистанціях 50 м. вільним стилем, 50 м. брас, 200 м. комплексне плавання та 200 м. вільний стиль.

На дистанції 50 м. вільним стилем наші спортсмени вибороли:

Корж Наталія – ІІ місце (тр. Худякова Л.В., Стельмах А.С.)

Чакавий Юрій – ІІІ м. (тр. Лагутенко Р.Ю., Ситнікова Я.М.)

Вознюк Владислав – ІІІ м. (тр. Стельмах А.С.)

Іванунік Ярослав – ІІІ м. (тр. Панаріна О.Е.)

Соколов Данило (вади слуху) – ІІІ м. (тр. Стельмах А.С.)

На дистанції 50 м. брас:

Яременко Вікторія – ІІ м. (тр. Стельмах А.С.)

Ковган Олексій – ІІІ м. (тр. Лагутенко Р.Ю., Ситнікова Я.М.)

Митрофанов Давид – ІІ м. (тр. Серьогін С.С.) Виконав І дорослий розряд.

На дистанції 200 м. комплексним плаванням не було рівних (з поміж усіх нозологій) Кузьменчук Богдану, який приніс перше золото до нашої скарбниці.(тр. Лагутенко Р.Ю., Ситнікова Я.М.)

Більш насиченим був другий день змагань, адже майже всі наші спортсмени приймали участь вже на двох дистанціях.

Яременко Вікторія виборола срібні нагороди на дистанціях 50 м. на спині та 100 м. на спині.

Чакавий Юрій посів ІІІ місце на дистанції 50 м. на спині та І м. на дистанції 100 м. на спині.

Ковган Олексій виборов срібну на дистанції 100 м. на спині.

Вознюк Владислав став третім на дистанції 50 м. на спині.

Іванунік Ярослав виборов дві срібні нагороди на дистанції 50 та 100 м. на спині та виконав ІІІ дорослий розряд.

Митрофанов Давид посів ІІІ м. на дистанції 50 м. на спині та ІІ м. на дистанції 100 м. брас.

Соколов Данило посів ІІ та ІІІ м. у запливі на 100 та 50 м. на спині.

Корж Наталія виборола золоту нагороду на дистанції 50 м. батерфляй та бронзову на дистанції 50 м. на спині.

Кузьменчук Богдан став чемпіоном Спартакіади на дистанціях 50 м. батерфляй та 100 м. вільним стилем.

Романюк Анастасія посіла ІІІ м. на дистанції 100 м. на спині.

У третій день змагань в приміщенні ДК «Металург» відбулось урочисте нагородження чемпіонів та призерів фінальних змагань Спартакіади «Повір у себе» з плавання та концерт з художніми та спортивними номерами. Нагороди вручали Заслужені майстри спорту України та майстри спорту України міжнародного класу з дефлімпійського та паралімпійського плавання. Команді Київської області на цих змаганнях вдалось вибороти 5 золотих, 10 срібних та 12 бронзових нагород. Спортсмени виконали І, ІІ та ІІІ дорослі розряди, що неабияк підкреслює їх бажання та цілеспрямованість до досягнень вищих спортивних результатів.

Київський регіональний центр «Інваспорт» щиро вітає своїх юних спортсменів з вдалим виступом. Нехай ці змагання будуть для вас невеликим поштовхом до майбутніх більш вагомих перемог.