Бронза міжнародного турніру з спортивних танців на візках у спортсменів Київського регіонального центру «Інваспорт»!

Спортсмени Київського регіонального центру «Інваспорт» на чемпіонаті світу з спортивних танців на візках
Чудовий виступ спортсменів Київського регіонального центру «Інваспорт» на чемпіонаті Європи зі спортивних танців на візку

Бронза міжнародного турніру з спортивних танців на візках

у спортсменів Київського регіонального центру «Інваспорт»!

19-20 травня 2018 р. в м. Франкфурт-на-Майні (Німеччина) відбувся міжнародний турнір з паралімпійських спортивних танців на візках «Mainhatten Cap-2018». Спортсмени збірної команди України в запеклій боротьбі серед 60 спортсменів із 15 країн зайняли в різних категоріях 5 перших місць, одне друге і два третіх місця. Нам приємно, що свій внесок до високого рівня виступів збірної команди України доклали й спортсмени Київщини.

Представники Київського регіонального центру «Інваспорт» у збірній команді України з спортивних танців на візках Савельєв Михайло та Беспалова Наталія серед спортивних пар в категорії «комбі стандарт» зайняли 3 місце і завоювали бронзові медалі, а в індивідуальній категорії «фрістайл сінгл» Беспалова Наталія пробилася до фіналу та зайняла високе шосте місце.

Вітаємо Савельєва Михайла і Беспалову Наталію з бронзою міжнародного турніру і особистими досягненнями!