Вітаємо чемпіона Київського регіонального центру «Інваспорт» з перемогою!

Гардемарини регіонального центру «Інваспорт» підтвердили своє лідерство
Спортсмени Київського регіонального центру «Інваспорт» - чемпіони світу з фехтування на візках

З 17.09.18 по 23.09.18 у сонячному італійському м. Терні відбувся чемпіонат Європи з фехтування на візках. 16 країн прийняли участь у змаганнях.

Від Національної паралімпійської збірної команди   15 спортсменів відстоювали честь нашої країни. У підсумку у запеклій боротьбі збірна України здобула 16 високих нагород, з яких: 6 золотих, 3 срібних, 7 бронзових медалей та посіла друге місце в Європі.

Київську область представляли два спортсмени з м. Біла Церква: ЗМСУ Шавкун Сергій та МСУ Єсіна Ольга.

Шавкун Сергій впевнено переміг своїх суперників та завоював 2 золоті медалі у шпазі та рапірі категорія «С» (найважче ураження). Це найстарший спортсмен національної збірної команди України з фехтування на візках (46 років), а також його виступ – найкращий серед особистих виступів у національній паралімпійській збірній команді України на цьому чемпіонаті Європи.

Єсіна Ольга поступилася своїм суперницям та у підсумку посіла 5 сходинку у рапірі та 4 командне місце.

Тренуються наші спортсмени під керівництвом ЗТУ Борболюк Надії Анатоліївни.

Ще раз вітаємо всіх наших спортсменів і очікуємо нових спортивних перемог!