Блискучий успіх спортсменів Київського регіонального центру «Інваспорт»

Зимовий чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю різних нозологій
Паралімпійці регіонального центру «Інваспорт» - призери чемпіонату Європи з легкої атлетики

Блискучий успіх спортсменів

Київського регіонального центру «Інваспорт»

З 28 лютого по 01 березня 2018 року у м. Бахмут Донецької області відбувся чемпіонат України з легкої атлетики (у приміщенні) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (УОРА), порушеннями зору та вадами розумового і фізичного розвитку (ВРФР).

Спортсмени регіонального центру за підсумками змагань довели, що є лідерами у своїх класах серед спортсменів з інвалідністю.

Штовхальники ядра під керівництвом ЗТУ Багача Олександра Миколайовича з м. Бровари завоювали у своїх класах серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату дві золоті (Майстренко Владислав і Кравченко Іван) і одну срібну медалі (Черниш Ярослав), а дебютанти змагань Петруша Ілля і Карауш Євген посіли 4 і 5 місце відповідно. Варто зазначити, що Кравченко Іван вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту, а Петруша Ілля і Карауш Євген теж вперше виконали норматив І розряду. Вітаємо, хлопці!

У бігових дисциплінах наші спортсменки здобули 8 золотих медалей. По дві золоті медалі з бігу на 800 м і 1500 м здобула Ліщинська Євгенія (порушення зору). Дві золоті медалі з бігу на 60 м і 200 м здобула Єзловецька Наталя (ВРФР). Дві золоті медалі з бігу на 400 м і 800 м здобула Даниліна Людмила (ВРФР). Дві золоті медалі здобула і одночасно виконала нормативи майстра спорту України Бунтовська Анастасія (УОРА) з бігу на 60 м і 200 м. Вітаємо, Анастасіє! Всі наші бігунки тренуються під керівництвом ЗТУ Стельмаха Сергія Семеновича з м. Бровари.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів з перемогами і бажаємо подальших успішних стартів.

Інформація регіонального центру «Інваспорт»