Спортсмени Регіонального центру «Інваспорт» на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Спортсмени Київщини з порушеннями та ураженнями стають найкращими в Україні в метанні ядра
Зимовий чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю різних нозологій

З 08 по 11 вересня  2020 р. в м. Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушенням зору, розумового та фізичного розвитку.

В змаганнях приймали участь всі регіони України, біля 200 учасників. Київську  команду представляли 5 спортсменів:

Заслужені майстри спорту України – Даниліна Людмила та Єзловецька Наталя;

Майстер спорту України – Кравченко Іван;

Кандидати у майстри спорту України – Бабич Ганна та Черниш Ярослав

та Заслужені тренери України Стельмах Сергій і Багач Олександр.

Кравченко Іван (УОРА) виборов 2 перших місця з метання списа та диску. Він зміг встановити свій особистий рекорд в метанні списа (21,42 м) та диску (23,87 м).

Черниш Ярослав здобув 2 срібні винагороди в штовханні ядра з результатом 10,93 та метанні диску та встановив особистий рекорд в даній дисципліні (26,52).

Даниліна Людмила (ВРФР) здобула 2 перших місця на дистанції 3000 м з результатом 9.36,47 та 1500 м з результатом 4.38,10.

Єзловецька Наталя (ВРФР) посіла 2 перших місця на дистанціях 200 м з результатом 27,37 та 400 м – 1.00,50

Бабич Ганна (зір) здобула золоту медаль на дистанції 400 м з результатом 1.50,50 та срібну медаль на дистанції 100 м з виконаним нормативом майстра спорту міжнародного класу (12,23).

Спортсмени зуміли довести усім, що немає тих речей, які не змогла б досягти людина завдяки своїй силі волі та цілеспрямованості. Вони – приклад для юних спортсменів, уособлення духу та мужності, змогли стати кращими не лише в Київській області, але і в Україні!

Чемпіони та призери були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.