Спортсмени Інваспорту – чемпіони та призери України з лижних перегонів та біатлону

Кубок України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху Київського регіонального центру «Інваспорт»
Спортсмени з вадами слуху виборюють медалі чемпіонату України з лижних перегонів

З 18 по 27 січня поточного року в селі Яворів (ЗРСЦ НКСіУ) тривають відразу два чемпіонати України – з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та зору та чемпіонат України з порушеннями слуху з лижних перегонів (24-27 січня).

Змагання виявляють талановитих спортсменів для поповнення національної збірної команди України, з метою підготовки їх до Паралімпийских ігор, чемпіонатів світу та Європи.

Про перші здобуті медалі спортсменів Київської області ми вже повідомляли в попередній новині:

Чемпіонати України з лижних перегонів та біатлону. Результати спортсменів з вадами слуху та УОРА

Отже, збірну команду Київську області представляли семеро спортсменів: заслужені майстри спорту України – Григорій Вовчинський, Олександра Кононова; майстри спорту України – Олександр Ніконович, Іван Марчишак, Костянтин Яременко; кандидат у майстри спорту України – Наталія Ткаченко; І розряд – Роман Гресь. Та Заслужені тренери України Анатолій Завєдєєв та Ігор Співак.

Григорій Вовчинський (УОРА) виборов три перших місця в лижних перегонах на дистанціях 1,6 км (03.03,0) і 6 км (13.35,3), біатлоні 1,4 км та посів друге місце на дистанції 6 км (19.20,4).

Олександра Кононова (УОРА) стала дворазовою переможницею чемпіонату України з лижних перегонів 6 км (15.19,5) та біатлону 6 км (21.08,4).

Костянтин Яременко здобув срібну нагороду на дистанції 6 км.

Наталія Ткаченко виборола три срібні медалі в лижних перегонах на дистанціях 1,6 км (04.16,0), 5 км (20.43,5), біатлону 1,4 км і бронзову медаль на дистанції 6 км.

Роман Гресь посів 5 місце на дистанції 10 км (42.54,9) і 9 місце на дистанції 1,6 км (04.07,0).

Олександр Ніконович (гайд) здобув золоту медаль в біатлоні 6 км і срібну винагороду на дистанції 10 км (30.58,3).

Іван Марчишак (гайд) посів перше місце в біатлоні на дистанції 6 км та фінішував п’ятим на дистанції 5 км (30.54,4).

Шлях до перемоги завжди найважчий. Важливо вистояти, зуміти обійти всіх і довести оточуючим, що саме ви гідні бути першими. Сьогодні ми радіємо разом зі спортсменами, хто зміг, не зламався, вистояв і переміг.

Вітаємо переможців і учасників змагань та бажаємо успіхів в наступних стартах!