Танцюристи на візках Київського регіонального центру «Інваспорт»вибороли 2 медалі чемпіонату України в Києві

Танцюристи на візках Київського регіонального центру «Інваспорт»вибороли золоту медаль Кубку світу
Вітаємо спортсменів регіонального центру «Інваспорт» з яскравим виступом на чемпіонаті світу з паралімпійських спортивних танців 2019!!!

27-28 лютого в Києві відбувся чемпіонат України зі спортивних танців на візках, де Київську область успішно представили 2 спортсмена:

Наталія Беспалова, а також Андрій Бендовський з м. Києва.

2 нагороди до Київської скарбнички під керівництвом тренера Михайла Савельєва принесла Майстер спорту України, кандидат до національної збірної команди України Наталія Беспалова.

Наші танцюристи виступили в двох видах програми:

– у програмі Combi style Наталія Беспалова стала чемпіонкою;

– у одиночних номерах Freestyle Solo (Women class 2) Наталія Беспалова стала срібною призеркою.

Київщина пишається вами та результатами змагань. Бажаємо і надалі вдосконалюватися та перемагати!!!