2 золотих медалі на чемпіонаті світу з фехтування на візках

Чемпіонат України з фехтування на візках: у Київщини три бронзи
Кубок України з фехтування на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

2 золотих медалі на чемпіонаті світу з фехтування на візках Київського регіонального центру «Інваспорт»

Тільки один день відпочинку після континентальної першості і знову за зброю: вчора національна паралімпійська збірна з фехтування на візках яскраво розпочала перший день змагань на Кубку світу з фехтування на візках. Турнір з 8 по 11 липня триває у Варшаві, Польща і є останнім великим змаганням напередодні Паралімпійських ігор у Токіо 2020.

Кубок світу із фехтування на візках, Варшава. фото

У доробку України – 5 високих нагород: 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзові медалі, –

Нагороду до медальної скарбнички збірної приніс представник Київської області. Сергій Шавкун у шпазі категорії С, одиночному розряді чоловіків S класу здобув золото, перемігши росіянина Костянтина Грідіна з рахунком 15:6.

Нагадаємо, що дві золоті медалі Шавкун виборов на чемпіонаті світу з фехтування на візках, який передував Кубку і тривав у Варшаві 5-6 липня.

Вітаємо українських парафехтувальників  з переможним першим днем змагань та продовжуємо вболівати за нашу команду на цьому кубкові світу, в якому беруть участь145 спортсменів з 19 країн. Національну збірну на цих змаганнях представляє 15 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Вперед-вперед, Україно!