“ВСЕ ЩО МАЄ ЗНАЧЕННЯ НА ШАХІВНИЦІ- ЦЕ ХОРОШІ ЛЮДИ”

“ВСЕ ЩО МАЄ ЗНАЧЕННЯ НА ШАХІВНИЦІ- ЦЕ ХОРОШІ ЛЮДИ”

Третє командне місце чемпіонату світу з шахів

18 квітня 2024 року в м. Біла Церква відбувся відкритий чемпіонат Київської області та Білоцерківської територіальної громади з ШАХІВ та ШАШОК серед осіб з порушеннями зору, слуху, розумового та фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату.

В змаганнях взяли участь вихованці Білоцерківського багатопрофільного навчально-реабілітаційний центру, Білоцерківської загальноосвітньої школи №19, спортсмени Білоцерківського міського товариства інвалідів “Фенікс”, Білоцерківського ПОГ УВП УТОС та збірна команда м. Обухів та м. Українка.

Чемпіонат гостинно приймав шахово-шашковий клуб ДЮСШ м. Біла Церква «Юність».

Загальна кількість учасників більше 35 осіб різного віку.

Також в змаганнях прийняла участь титулована спортсменка з м. Біла Церква неодноразова переможниця міжнародних змагань з лижних перегонів серед осіб з порушеннями зору Наталія Ткаченко.

З привітальним словом до спортсменів звернулися:

– Валентина Коросько – заступник начальника управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради;

– Юрій Кравченко – в. о. начальника Київського регіонального центру «Інваспорт»;

– Володимир Корнієнко – директор спорткомплексу ДЮСШ “Юність” в м. Біла Церква.

Почесні гості та організатори чемпіонату насамперед висловили велику шану та глибоку вдячність нашим захисникам за можливість проводити змагання такого рівня в цей важкий для країни час. Подякували учасникам чемпіонату та побажали всім цікавої, інтелектуальної, захоплюючої та унікальної гри.

Після привітання, головний суддя оголосив змагання відкритими, учасники зайняли свої місця за ігровими дошками і гра почалася.

Перші партії грали за жеребкуванням, далі по коловій системі, коли кожен учасник грає з кожним.

Шахи та шашки це більше, ніж просто гра. Це інтелектуальне проведення часу. Також гра в шахи та шашки – це спілкування з однодумцями, соціальна та психологічна підтримка, набуття досвіду, можливість проявити свою майстерність та отримати перемогу.

Після підрахунку результатів партій переможці були нагороджені дипломами та медалями відповідного ступеню.

Є такий крилатий вислів ” Кожен шаховий майстер колись був новаком”, тому на таких змаганнях всі участники отримали велике задоволення та цікавий досвід, який допоможе перемагати в майбутньому.

Велика вдячність організаторам чемпіонату- колективу Київського регіонального центру «Інваспорт» та ДЮСШІ, управлінню молоді та спорту Білоцерківської міської ради, всім гравцям, суддям, шаховим активістам за їх вагомий внесок у проведення шахових турнірів, а тим самим у розвиток шахового спорту на Київщині. Повага та шана усім Вам.

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

З повагою колектив Регіонального центру та ДЮСШІ.

Третє командне місце чемпіонату світу з шахів