Регіональний центр «Інваспорт» провів обласні змагання з настільного тенісу серед спортсменів-інвалідів у м. Баришівка

Регіональний центр «Інваспорт» провів обласні змагання з настільного тенісу серед спортсменів-інвалідів у м. Баришівка

Срібні передзвони юних спортсменів регіонального центру «Інваспорт»
Чемпіонат Київської області з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю

Регіональний центр «Інваспорт» провів обласні змагання з настільного тенісу

серед спортсменів-інвалідів у м. Баришівка

 

28 вересня 2017 року у спортивному залі ДЮСШ м. Баришівка Київської області відбулися обласні змагання з настільного тенісу серед інвалідів 3-х нозологій. У змаганнях взяло участь майже 40 спортсменів з Переяслав-Хмельницького, Обухівського, Баришівського, Яготинського, Макарівського, Броварського і Києво-Святошинського районів.

Змагання відбулися завдяки спільним діям Київського регіонального центру «Інваспорт» і громадської організації «Офіс реформ Баришівських громад». На відкритті змагань начальник регіонального центру «Інваспорт» Віниченко Марія Василівна привітала всіх учасників змагань і коротко проінформувала про підсумки участі спортсменів регіонального центру у міжнародних та всеукраїнських змаганнях у 2017 році. Віниченко М.В. підкреслила, що великий спорт розпочинається з роботи на місцях, а проведення будь-яких змагань в різних районах Київщини сприяє пошуку, розкриттю нових імен і залученню до активних занять спортом осіб з ознаками інвалідності. Крім того, вже діючі спортсмени мають нагоду вчергове зустрітися і помірятися силами, поспілкуватися і поділитися своїми здобутками, а також показати свою майстерність для новачків. Голова ГО «Офіс реформ Баришівських громад» Лагутін Юрій Віталійович разом зі своїми колегами і партнерами теж привітали всіх присутніх та пообіцяли сприяти проведенню цих змагань щороку.

Головний суддя змагань Мищенко Василь Анатолійович ознайомив всіх з регламентом проведення змагань і дав старт поєдинкам. Всі учасники були поділені по нозологіям окремо серед чоловіків та жінок. Також у змаганнях взяли участь діти. Всі поєдинки були досить цікавими і захоплюючими. Серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА) переможцем став Казімка Євгеній (Баришівський район), а призерами – Прищепа Роман (Макарівський р-н) і Аврамич Юрій (Переяслав-Хмельницький р-н). Серед жінок абсолютну перемогу святкувала Рудківська Тетяна (УОРА, Макарівський р-н). Серед жінок з вадами слуху переможницею і призерами відповідно стали Поповиченко Наталія, Волкова Вікторія і Коцар Олександра (всі Баришівський р-н). Серед чоловіків з вадами слуху переможцем і призерами відповідно стали Івченко Валентин, Івченко Валерій і Барсук Олег. Серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку переможцями стали серед чоловіків Овчинніков Геннадій (Яготинський р-н), а серед жінок – Медуниця Алла (Переяслав-Хмельницький). Серед спортсменів з УОРА на візках серед чоловіків переможцем став Святошенко Віталій, а призерами Тюхтяєв Максим і Порох Олексій. Серед жінок з УОРА на візках перемогу святкувала Святошенко-Фіалова Валентина, а призерами стали Грива Марина і Дорошенко Яна. Серед дітей переможцями стали Чекунов Богдан (вади слуху), Лук’яненко Назар (вади слуху), Барнич Дмитро (УОРА) і Круглик Віталій (УОРА). Відзначимо змістовну і видовищну гру наших майстрів ракетки Казімки Євгенія і Рудківської Тетяни.

Церемонія нагородження всім запам’яталася не тільки грамотами і медалями, але й практичними для всіх спортсменів подарункам – ракетками і м’ячиками для настільного тенісу, які виділило ГО «Офіс реформ Баришівських громад». На церемонії нагородження начальник регіонального центру «Інваспорт» Віниченко М.В. для кожного спортсмена знайшла особливі, неповторні слова пошани і коротко охарактеризувала всіх нагороджених, а представники ГО «Офіс реформ Баришівських громад» на чолі з Лагутіним Ю.В. захоплювалися мужністю, віддачею, щирістю спортсменів, вкотре вітали та бажали всім подальших спортивних успіхів.

Київський регіональний центр «Інваспорт» вітає переможців і призерів змагань і бажає здоров’я та нових перемог!

 

Інформація Київського регіонального центру «Інваспорт»

Срібні передзвони юних спортсменів регіонального центру «Інваспорт»
Чемпіонат Київської області з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю