Відібрано:
Місяць: Вересень 2020

Спортсмени регіонального центру «Інваспорт» на Чемпіонату Київської області з риболовного спорту

Спортсмени регіонального центру «Інваспорт» на Чемпіонату Київської області з риболовного спорту

20 вересня 2020 року в Конча-Заспа, Київської області,  на озері Конча, відбувся відкритий чемпіонат Київської області з риболовного спорту ловля риби спінінгом з берега серед спортсменів з порушеннями слуху.

Регіональний центр «Інваспорт» представляли 12 спортсменів та тренер з виду спорту Дейнека Сергій Миколайович.

Участь у змаганням прийняли 30 спортсменів з м. Київ та Київської області.  Змагання поділилися на 2 тури по 3 години.

Переможці і призери були  нагородженні медалями та дипломами відповідних ступенів. За підсумком обласних змагань

в Особистому заліку переможцями стали:

І місце – Лісіцин Іван (м. Київ)

ІІ місце – Грицаєнко В’ячеслав (м. Київ)

ІІІ місце – Забабурін Олександр (Київська обл. м. Кагарлик)

в Командному заліку:

І місце – Забабурін О. – Грицаєнко В. (Київська обл. Кагарлик, м. Київ)

ІІ місце –  Порохницький Д.- Лісіцин І. (м. Київ)

ІІІ місце – Дейнека С. – Інноков Д. (Київська обл. Бориспільський р-н.)

Після закінчення нагородження всіх учасників чекала смачна рибна юшка.

 

Вітаємо всіх спортсменів та бажаємо міцного здоров’я.

 

Прес-центр «Інваспорт»

 

 

Вітаємо тренерів викладачів регіонального центру «Інваспорт»

Вітаємо тренерів викладачів регіонального центру «Інваспорт»

13 вересня 2020 року у м. Бровари на сучасному спортивному майданчику відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів та тренерів. Міський голова Сапожко Ігор Васильович разом зі своєю командою та спонсорами привітав всіх присутніх з днем фізичної культури та спорту, та вручив цінні призи спортсменам та тренерам, серед нагороджених подяку отримав Заслужений Тренер України: Стельмах Сергій Семенович.

З привітальним словом виступила Начальний регіонального центру «Інваспорт» Віниченко Марія яка також привітала усіх спортсменів, тренерів та фахівців з днем фізичної культури і спорту. Вона доповіла про результати спортсменів з інвалідністю, які з кожним роком зростають, та вручила посвідчення заслуженого тренера України: Пишняку Івану тренеру – викладачу з лижних гонок, та Слівінській Людмилі тренеру – викладачу з плавання. На теперішній час заслужених тренерів України у регіональному центрі «Інваспорт» становить 16 осіб.

Вітаємо тренерів з присвоєнням звань

 

Прес-центр  «Інваспорт»

День фізичної культури і спорту України

День фізичної культури і спорту України

День фізичної культури і спорту України встановлений в нашій державі «…на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян…» згідно з Указом Президента України ще 1994 року. І щороку, другої суботи вересня відзначається в нашій державі професійне це свято всіх спортсменів та причетних до Його Величності Спорту.
Родзинкою свята безперечно стало вручення фінансових винагород – «Стипендій видатним, молодим та перспективним спортсменам, їх тренерам». Запроваджено стипендії з метою морального та матеріального заохочення за високі спортивні досягнення та відповідно до Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки ще 2017-го, тож вручаються вони вже четвертий рік поспіль. Кожний стипендіат отримав сертифікат різного номіналу у розмірі від 5 000 до 30 000 гривень.
Наші спортсмени та тренери:
– паратриатлон:
1. Колпакчи Аліса
2. Варфоломєєв Анатолій
– плавання:
3. Федина Олексій
4. Яременко Ілля
– фехтування на візках
5. Шавкун Сергій
– легка атлетика:
6. Даниліна Людмила
7. Єзловецька Наталя
– лижні перегони:
8. Мандзюк Павло
9. Нопрієнко Єлизавета
Тренери-стипендіати паралімпійців та дефлімпійців:
Алексей Целовальников;
Роман Король;

Віктор Турчин;

Людмила Сливинская;
Nadezhda Borbolyuk;

Сергій Стельмах;

Иван Пышняк;

Галина Бекетова.

Почесну грамоту Міністерства молоді та спорту України отримав:
Куйбіда Віктор – декан факультету фізичного виховання «Університет Григорія Сковороди в Переяславі»
Подяку Міністерства молоді та спорту України отримав:
Володимир Михайловський

– тренер КЗКОР «Київський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт»

Вітаємо наших спортсменів та тренерів
👏🎆🎇✨🎉🎊
и ещё 3
Спортсмени Регіонального центру «Інваспорт»  на чемпіонату України з риболовного спорту.  

Спортсмени Регіонального центру «Інваспорт»  на чемпіонату України з риболовного спорту.  

Спортсмени Регіонального центру «Інваспорт»

 на чемпіонату України з риболовного спорту.

 

З 08 по 10 вересня в с. Гвоздів, Васильківського р-ну, на мальовничому ставку Карпич відбувся чемпіонат України з риболовного спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Вже сьомий рік підряд саме регіональний центр проводить чемпіонат України з риболовного спорту у Київської області. Не змінним головним суддею є суддя національної категорії Шевченко Олександр.

39 учасників в тому числі 25 візочників прийняли участь у змаганнях з семи областей: Житомирської, Харківської, Вінницької, Рівненської, Київської, Херсонської та м. Київ.

На жаль дві області Тернопільська та Черкаська не змогли приїхати на змагання із-за карантину.

Проживали учасники в санаторії «Жовтень» який гостинно прийняв всіх спортсменів на період змагань, за що велика подяка директору санаторія Мельнику Сергію.

І тур відбувся  9 вересня о 7 ранку команди вирушили на змагання в с. Гвоздів на озеро Карпич. О 8:30 відбулося урочисте відкриття чемпіонату України з риболовного спорту.

З привітальним словом виступили заступник начальника Укрцентру «Інваспорт» Бурий Ігор та начальник регіонального центру Віниченко Марія.  Привітали всіх учасників змагань, побажали міцного здоров’я, ясної погоди, отримання позитивних емоції та вдалого улову.

У перший день змагань риба мабуть заснула, тому улов був не багатий, за те в ІІ турі який відбувся 10 вересня риба проснулась та почала чіплятись на крючок  цим підняла настрій учасникам  які кожні пів години витягували з озера то карпів то окунів.

Найбільшу рибину спіймав спортсмен з Вінницької обл. Радецький  Віктор – карпа 4.5 кг та був нагороджений прикормкою від спонсора.

Переможцями стали В командному заліку:

І місце – м. Київ, (Воробйов Олександр, Ніколаєв Іннокентій, Фролов Сергій)

ІІ місце – Київська область (Українка), (Богослов Олексій, Михно Олександр, Кияшко Ігор)

ІІІ місце – Рівненська область, (Сівак Іван, Бутенко Олексій, Бачук Володимир)

В особистому заліку:

І місце – Воробйов Олександр (м. Київ)

ІІ місце – Чернуха Микола (м. Боярка, Київська область)

ІІІ місце – Сівака Іван (Рівненська область)

Велика подяка спонсорам:

Генеральному партнеру компанії Flagman.kiev.ua, Михайлу Орлову громадській організації  «Інститут Рекреації» Мотиль, Мотиль насадковий, Мотиль кормовий, за допомогу в розвитку та популяризації риболовного спорту. Які вручили учасникам призи, а також дякуємо директору озера Карпич Тригубу Василю.

На час проведення змагань медіа центр Національного комітету спорту Інвалідів України, на чолі с Трифонової Світлани вели трансляцію чемпіонату України з риболовного спорту.

Після закінчення нагородження всіх учасників чекала смачна рибна юшка.

 

Вітаємо переможців.

 

 

Прес-центр «Інваспорт»

 

 

Спортсмени Регіонального центру «Інваспорт» на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Спортсмени Регіонального центру «Інваспорт» на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Спортсмени Регіонального центру «Інваспорт» на чемпіонаті України з легкої атлетики.

З 08 по 11 вересня  2020 р. в м. Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушенням зору, розумового та фізичного розвитку.

В змаганнях приймали участь всі регіони України, біля 200 учасників. Київську  команду представляли 5 спортсменів:

Заслужені майстри спорту України – Даниліна Людмила та Єзловецька Наталя;

Майстер спорту України – Кравченко Іван;

Кандидати у майстри спорту України – Бабич Ганна та Черниш Ярослав

та Заслужені тренери України Стельмах Сергій і Багач Олександр.

Кравченко Іван (УОРА) виборов 2 перших місця з метання списа та диску. Він зміг встановити свій особистий рекорд в метанні списа (21,42 м) та диску (23,87 м), учасник АТО.

Черниш Ярослав здобув 2 срібні винагороди в штовханні ядра з результатом 10,93 та метанні диску та встановив особистий рекорд в даній дисципліні (26,52).

Даниліна Людмила (ВРФР) здобула 2 перших місця на дистанції 3000 м з результатом 9.36,47 та 1500 м з результатом 4.38,10.

Єзловецька Наталя (ВРФР) посіла 2 перших місця на дистанціях 200 м з результатом 27,37 та 400 м – 1.00,50

Бабич Ганна (зір) здобула золоту медаль на дистанції 400 м з результатом 1.50,50 та срібну медаль на дистанції 100 м з виконаним нормативом майстра спорту міжнародного класу (12,23).

Спортсмени зуміли довести усім, що немає тих речей, які не змогла б досягти людина завдяки своїй силі волі та цілеспрямованості. Вони – приклад для юних спортсменів, уособлення духу та мужності, змогли стати кращими не лише в Київській області, але і в Україні!

Чемпіони та призери були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.

Вітаємо переможців.

 

Прес-центр «Інваспорт»

Спортсмени Регіонального центру «Інваспорт» на фінальних змаганнях XXVII Спартакіади «Повір у себе» з бадмінтону  

Спортсмени Регіонального центру «Інваспорт» на фінальних змаганнях XXVII Спартакіади «Повір у себе» з бадмінтону  

Спортсмени Регіонального центру «Інваспорт»

на фінальних змаганнях XXVII Спартакіади «Повір у себе» з бадмінтону

 

       з 03 по 06 вересня 2020 року у м. Дніпро відбулися фінальних змаганнях XXVII Спартакіади «Повір у себе» з бадмінтону серед дітей з порушеннями слуху.  Регіональний центр «Інваспорт» представляли сім спортсменів на чолі з тренером-представником  Поплавським Олександром.

Змагання проводились в одиночній, парній та змішаній парній категорії.

      В парній категорії серед хлопців, призерами цих змагань стали:

ІІ місце – Бойко Ігор, Савічев Максим

ІІІ місце – Гладир Марк, Шолохов-Баранівський  Максим

Серед дівчат:

ІІ місце – Інгула Анастасія, Козаченко Валерія

ІІІ місце – Ворох Марина

У змішаній парній категорії:

І місце – Савічев Максим, Інгула Анастасія

ІІ місце – Бойко Ігор, Козаченко Валерія

ІІІ місце – Шолохов-Баранівський  Максим

Весь п’єдестал в даній категорії був з Київщини у одиночній категорії серед хлопців.

В одиночній категорії серед дівчат:

І місце – Козаченко Валерія

ІІ місце – Інгула Анастасія

серед хлопців:

І місце – Савічев Максим

ІІ місце – Бойко Ігор

ІІІ місце – Шолохов-Баранівський  Максим

Чемпіони та призери були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.

Вітаємо переможців та тренера з вдалим виступом юних спортсменів, бажаємо міцного здоров’я та успіхів в майбутньому.

 

Прес-центр «Інваспорт»

 

СПОРТСМЕНИ РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ «ІНВАСПОРТ» З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ НА ТУРНІРІ «KYIV SEASON LEAGUE» З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2019-2020

СПОРТСМЕНИ РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ «ІНВАСПОРТ» З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ НА ТУРНІРІ «KYIV SEASON LEAGUE» З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2019-2020

СПОРТСМЕНИ РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ «ІНВАСПОРТ» З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ НА ТУРНІРІ «KYIV SEASON LEAGUE» З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2019-2020

 

Збірна команда Київської області з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху на найпрестижнішому турнірі м. Києва «Kyiv season league» Посіла почесте 2 місце в Кубку «Gold Cup» сезону 2019-2020 року.

Змагання проводились у два етапи Ліга та Кубок наша команда ФК «Інваспорт» Київська область приймала участь у Вищій лізі «Kyiv season league» 8х8 у якому були найсильніші 12 команд турніру які були зібрані з усіх куточків Києва у якому посіла 5 місце.

В Кубку наша команда пройшла дуже великий шлях починаючи з підгрупи та закінчуючи фіналом у цьому розіграші прийняли участь 36 команд з трьох дивізіонів 12 команд з Вищої ліги 12 команд з Першої ліги та 12 команд з Другої які методом жеребкування поділились на 8 груп.

ФК «Інваспорт»  потрапив до групи «Е» разом з командами (Динамік, Capitals, Vikings, Endorphine)

Здобувши три впевнені перемоги з чотирьох дало змогу нашій команді впевнено вийти с першого місця своєї підгрупи далі в 1/4 «Gold Cup».

В 1/4 нашим суперником була команда «Parma», яка є фаворитом першої ліги завдяки голам Карпенка Михайла та Отрубянникова Стаса нашій команді вдалось здолати команду суперника 2:1 та пройти до наступного раунду 1/2 Кубку «Gold Cup»,

 

де на ФК «Інваспорт» вже чекав грізний суперник з Вищого дивізіону ФК «Imperial» команда яка на той момент вважалась найсильнішою командою «Kyiv season league» наша команда вже зустрічалась з цим суперником на стадії ліги де поступилась з рахунком  1:2, не зважаючи на це наші хлопці були налаштовані дуже серйозно до цього поєдинку адже перемога давала змогу потрапити до фіналу та доказати всім що ця поразка в лізі була випадковість.

 

Гра почалася дуже напружено тренери обох команд підготовили своїх футболістів дуже добре до цього матчу, команди грали дуже обережно адже вони знали дуже добре один одного, всю гру команди намагалися піймати свого суперника на контратаці було дуже багато моментів але гол забитий на перших хвилинах матчу командною ФК «Інваспорт» так и залишився єдиним у цьому матчі якого було достатньо аби увійти у Фінал.

У Фіналі нашим суперником була дуже потужна команда ФК «Дискотека 90-х» в склад якої входили спортсмени професіонали які грають на високому рівні в командах Другої ліги України на контрактах, для наших хлопців це був дуже гарний досвід грати проти суперника такого рівня.

Гра завершилась з рахунком 4:1 не на нашу користь все таки досвід гравців ФК «Дискотеки 90-х» відіграв дуже важливу роль в фінальному матчі, на мою думку тільки завдяки цьому нашим хлопцям не вдалося подолати останню сходинку щоб підняти над собою Кубок переможців.

 

Але хочу нагадати що у турнірі брали участь здорові спортсмени і єдиним представником Київської області була наша команда ФК «Інваспорт» яка складається серед спортсменів з порушеннями слуху.

Вітаємо хлопців з почесним ІІ місцем дякуємо за сезон, волю до перемоги та гарний футбол.

     До складу ФК «Інваспорт» увійшли:

  1. Писаненко Леонід – Воротар кандидат у національну збірну команду України
  2. Карпенко Михайло – Нападник м. Бровари кандидат в збірну команду України КМСУ
  3. Лавський Микола – Захисник м. Бровари МСУМК
  4. Яненко Андрій – Захисник м. Київ, , Києво-Святошинський район КМСУ
  5. Кібляр Богдан – Захисник м. Біла Церква кандидат в національну збірну команду України
  6. Назаров Умрбек – Півзахисник м. Біла Церква
  7. Арсентьєв Ростислав – Півзахисник м. Київ, , Києво-Святошинський район, кандидат в національну збірну команду України
  8. Москаленко Олександр – Півзахисник м. Біла Церква резерв в національну збірну команду України
  9. Отрубянников Стас – Нападник м. Київ, Києво-Святошинський район
  10. Панкратов Андрій – Півзахисник м. Київ, Києво-Святошинський район
  11. Гомберг Микола – Півзахисник Києво-Святошинський район
  12. Дзюнь Олександр – Нападник м. Біла Церква
  13. Лукаш Сергій – Захисник м. Ірпінь
  14. Осиченко Максим – Півзахисник
  15. Шкіль Андрій – Захисник
  16. Перчиць Олексій – Півзахисник
  17. Андрей Чернишов – Захисник

 

Тренер: Лавський Олександр Миколайович

 

Вітаємо наших спортсменів та тренерів!

 

 

Прес-центр «Інваспорт»