Вітаємо Котенко Сергія з бронзовою медаллю на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору

Вітаємо Котенко Сергія з бронзовою медаллю на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору

Котенко Сергій бронзовий призер з дзюдо на Всесвітніх Іграх!

З 27-28 листопада в м. Одівелас, Португалія пройшли заключні змагання 2015 року – чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, саме там, вже 3 раз поспіль захищав честь Київщини та України, Майстер спорту України міжнародного класу – Котенко Сергій з м. Васильків, вихованець заслуженого тренера України Каштанової Ганни Валеріївни.

У ваговій категорії 73 кг. увійшло вісім представників різних держав: українці, представники Азербайджану, Німеччини, Росії, Італії, Турції та Іспанії.

У першій зустрічі Сергій впевнено здобув дострокову перемогу з представником Італії. Наступна зустріч була з чемпіоном Європи азербайджанцем Рамілем Гасімовим, якому він поступився та перейшов у нижню сітку. В боротьбі за 3 місце перемогу отримав наш співвітчизник. Тож бронзова медаль увійшла до скарбнички України. Друге місце посів українець – Соловей Дмитро, котрий є основним суперником Сергія на участь у Паралімпійських Іграх.

Маємо зауважити, що даний рік змагань, був, одним із найнасичених: Чемпіонат України, Кубок світу, Всесвітні Ігри та Чемпіонат Європи. Можемо послатись на втому та перенесену операцію весною на колінному суглобі, адже таким темп змагань не дає спортсмену часу відновитись.

Колектив Київського регіонального центру «Інваспорт» та управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації вітаємо Сергія зі здобуттям бронзової нагороди. Не зупиняйся на досягнутому!

Попереду у спортсмена відбудеться оздоровчий збір в карпатських горах та кропітка праця для подальших впевнених перемог.

Котенко Сергій бронзовий призер з дзюдо на Всесвітніх Іграх!