Чемпіонат україни з рибної ловлі поплавковою вудкою серед спортсменів з уроженням опорно-рухового апарату

Чемпіонат україни з рибної ловлі поплавковою вудкою серед спортсменів з уроженням опорно-рухового апарату

З 01 по 03 червня 2016 року на мальовничому озері «Корольок», що знаходиться у м. Києві, відбувся ІІ Чемпіонат України з рибної ловлі поплавковою вудкою серед спортсменів з ураженнями опорно – рухового апарату.

На урочисте відкриття змагань завітав заступник начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Бурий І.М., який тепло привітав всіх учасників змагань, та побажав міцного здоров’я, мирного неба отримання позитивних емоцій та вдалого улову.

Прапор України підняли чемпіон та призер І чемпіонату України – Мурашко Олександр та Марченко Василь.

Головний суддя змагань Кислов Анатолій доповів програму змагань та оголосив змагання відкритими. Пролунав гімн.

Треба відзначити, що господарі озера добре підготувались до проведення змагань: майже по всьому периметру були зроблені настілки, для того, щоб візочники мали фізичну можливість дістатись місця з якого вони могли ловити рибу, за що щиро вдячні директору озера «Корольок» Чиж Ігорю.

У другому чемпіонаті з ловлі риби прийняли участь 8 регіонів України : Волинська, Вінницька, Закарпатська, Житомирська, Чернігівська, Рівненська, Київська області та місто Київ. У змаганнях взяли участь 40 спортсменів в т.ч. 20 візочників.

Згідно з програмою змагання були поділені на 2 (два) тури. В перший день після жеребкування учасники зайняли свої місця і на протязі 3 (трьох) годин кожен з них намагався знайти правильну приманку, глибину та наживку. Після фінішного свистка в абсолютній першості на звання чемпіона України з рибної ловлі претендували: Бурич Артем (Київська обл.) з уловом більше 5 кг та Марченко Василь (Київська обл.) з уловом більше 2кг.

На другий день змагань всі учасники мали бажання перевершити попередній результат та впіймати якомога найбільшу рибину. Після того, як учасники зайняли нові місця для риболовлі (згідно жеребкуванню) почалась боротьба за титул абсолютного чемпіонат України 2016 року.

Багатьом учасникам здавалось, що сьогодні риба відпочиває, але окремі – почали тягнути коропів. Час повільно спливав, пролунав свисток, закінчилась рибалка. Судді провели зважування улову кожного з учасників.

Після підведення підсумків двох турів абсолютним чемпіоном з рибної ловлі 2016 року став Бурич Артем (Київська область) з результатом 6,325 кг.,

ІІ місце посів Марченко Василь (Київська обл.)з результатом 3,804 кг. та бронзова нагорода чемпіонату у руках киянина – Павленко Валентина з результатом 2,973 кг.

Всього на Чемпіонаті було виловлено спортсменами 39,285 кг. риби.

Під час проведення мандатної комісії в перший день чемпіонату, була проведена класифікація учасників (згідно з їх фізичними можливостями), згідно з якою спортсмени були розділені на класи. Згідно з класифікацією при підведенні результатів були визначені спортсмени та призери кожного з класів.

Після закінчення змагань з виловленої риби була зварена рибна юшка.

Одностайно учасники змагань виявили бажання на наступний рік прийняти участь у чемпіонаті України з рибної ловлі та залучити учасників з інших регіонів. Начальник регіонального центру Віниченко М. В. привітала призерів чемпіонату України та. побажала всім учасникам щасливої дорогі

Вітаємо переможців!