Чудовий виступ спортсменів Київського регіонального центру «Інваспорт» на чемпіонаті Європи зі спортивних танців на візку

Бронза міжнародного турніру з спортивних танців на візках у спортсменів Київського регіонального центру «Інваспорт»!
Чемпіонат України з фехтування на візках

З 27 по 30 жовтня 2016 року у м. Кошице (Словаччина) відбувся чемпіонат Європи зі спортивних танців на візку серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У чемпіонаті змагалися 9 пар, у тому числі по 2 пари з Італії, Білорусі, України і по 1 парі з Австрії, Словаччини та Польщі. Програма чемпіонату складалася з виконання вальсу, танго, віденського вальсу, повільного фокстроту та квікстепу.

Змагання були видовищні і за високої конкуренції. Наша пара у складі Савельєва Михайла і Беспалової Наталії пробилися до півфіналу, але суб’єктивні оцінки суддів та трішки спортивного везіння не вистачило, щоб пробитися далі до фіналу і у підсумку наші спортсмени посіли високе 7 місце на чемпіонаті Європи. Чемпіонами і срібними призерами чемпіонату Європи стали дві пари з Білорусі, а бронзу виборола  друга пара з України.

Ми щиро вітаємо Савельєва Михайла і Беспалову Наталію, які за високої конкуренції зуміли показати свій клас і до останнього боролися на чемпіонаті Європи та бажаємо їм здоров’я, спортивного завзяття і натхнення, об’єктивних суддів, легких і невимушених танцювальних рухів на паркеті. Ми пишаємося вами і віримо у вас!

Інформація регіонального центру «Інваспорт»