Перший успіх спортсмена регіонального центру «Інваспорт» у міжнародних змаганнях з боччі.

СПОРТСМЕНИ РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ «ІНВАСПОРТ» НА  КУБКУ УКРАЇНИ З БОЧЧІ.
Відкриті обласні змагання з боччі

Перший успіх спортсмена регіонального центру «Інваспорт»

у міжнародних змаганнях з боччі.

Другий в цьому році європейський регіональний відкритий чемпіонат з боча – BISFed 2018 Poznan Regional Open – пройшов в місті Познань (Польща) з 5 по 12 вересня. В змаганнях  взяло участь 72 спортсмени з  ураженням опорно-рухового апарату13 країн Європи.

Національна Паралімпійська  збірна команда з бочі була представлена в 5 дисциплінах: індивідуальних ВС1, ВС2, ВС4, командних ВС1 / ВС2 і парних ВС4 і показала гідний результат, виборовши 1 срібну та 1 бронзову медалі. В цьому турнірі брав участь представник Київського регіонального центру «Інваспорт» КМСУ Владислав Кухта в категорії ВС1 (візочник) , який в запеклій боротьбі  виборов срібну медаль.

На жаль, команда ВР1 / ВС2 (Мороз Андрій,  Кухта Владислав,  Нафігов Микита,  Пелих Яна,  Кравченко Світлана) зупинилася за крок бронзи, програвши гру за 3-є місце полякам ( з мінімальною різницею в 1 м’яч)…

Вітаємо наших переможців та бажаємо підкорювати все вищі вершини цього захопливого і не простого виду спорту.

Інформація регіонального центру «Інваспорт»